Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz transportem różnego rodzaju ogrodzeń, bram przesuwnych, skrzydłowych i furtek.

Nasze ogrodzenia mają zastosowanie w użytku domowym, ogrodzenia posesji, ale także w przemyśle. Ogrodzenia zarówno nowoczesne jak i klasyczne.

Oferujemy następujące ogrodzenia: ogrodzenie panelowe, palisadowe, przemysłowe, metalowe, posesyjne, nowoczesne, bramy, furtki, oferujemy również napędy do bram, domofony, szlabany, gabiony, balustrady balkonowe, przesłony, kosze gabionowe, przesłony - taśmy do ogrodzeń, kołowroty, tripody, bramki obrotowe.

Nasze furtki i bramy wyposażone są w wysokiej klasy zawiasy regulowane lub układy jezdne, zamki lub elektrozaczepy oraz opcjonalnie w automatycznie sterowane mechanizmy napędowe. Do stylowych bram i furtek polecamy szczególnie oryginalne słupki metalowe, stanowiące wysmakowane dopełnienie całego ogrodzenia.

Proponujemy również Państwu szeroką gamę ogrodzeń palisadowych z ocynkowanych profili malowanych proszkowo na dowolny kolor. Cechuje je oryginalność, funkcjonalność i trwałość. W systemie palisadowym wykonujemy przęsła oraz furtki i bramy rozwierane lub przesuwne o dowolnych rozmiarach. Opcjonalnie polecamy gotowe podmurówki betonowe prefabrykowane podnoszące funkcjonalność i estetykę ogrodzeń.

Zapewniamy kompletny montaż ogrodzeń wraz z automatyką sterującą do bram. Standardowo wyroby nasze są cynkowane, a następnie malowane proszkowo na dowolny kolor, co zapewnia im atrakcyjny wygląd i trwałość. Furtki, bramy, jak i całe ogrodzenia oferujemy Państwu wraz z fachowym montażem, co gwarantuje ich niezawodność.

   

   

bramy i ogrodzenia Wejherowo